Wracamy ;)
Dodane przez rolo007 dnia Maj 11 2013 14:09:31
Speedrowerzyści zaczeli już sezon na dobre niestety nasza strona trochę zaspała co jest wyłącznie moją winą, bardzo przepraszam za taki stan rzeczy, ale już wracamy na dobre z wiadomosciami związanymi z naszą sekcją. Rozgrywki okregowe ruszyły z lekkim opóźnieniem lecz w weekend majowy udało się nadgonic parę zaległości.
Rozszerzona zawartość newsa
Pierwsze zawody w których wystąpili zawodnicy Strażaka był turniej z okazji 5-lecia ligi okręgowej. Wystartowało w nim 3 reprezentantów Mikołowa. Kamil Bielaczek uklasował się na miejscu 6, Dominik Rzepka 13 miejsce i Tomasz Grzybek po pechowym występie zakończył zawody na 16 pozycji. Następnie speedrowerzyści LKS-u wybrali się na mecz ligowy do Częstochowy. Niestety mecz przegrany lecz nie można było powiedzieć że nie walczylismy. Wynik spotkania LWY Cz-wa 82 - 66 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW. Punktacja zawodników Strażaka:
Sz. Komander 12
D. Rzepka 2
K. Bielaczek 19
D. Pacek 6
T. Grzybek 6
P. Ulfig 10
K. Ochlik 6
D. Biernacki 5
Na zakończenie weekendu odbyly sie również Indywidualne Mistrzostwa Śląska i Drużynowy Puchar Okręgu Południowego. W DPOP nasi zawodnicy zdobyli 5 miejsce (Sz. Komander 9, D. Pacek 6, D. Rzepka 5, D. Biernacki 4)
W IMŚląska wystartowało dwóch zawodników naszej sekcji. Szymon Komander który uklasował sie na 10 miejscu i Dawid Pacek który zakończył zmagania na 13 pozycji.