Wywiad z liderem
Dodane przez rolo007 dnia Listopad 29 2012 21:52:58
Jako że zaczynamy sezon przygotowawczy, rozpoczynamy na stronie serie wywiadów z zawodnikami. Pierwszy udzielił nam wywiadu lider naszej drużyny Kamil Bielaczek. Najlepszy z zespołu od kilku sezonów. Jazdę parową ma opanowaną jak tylko najlepiej można. Projekt bluzy Kamila pod wywiadem.
Rozszerzona zawartość newsa
Dominik - Witam
Kamil - Witam
D. - Jak oceniasz występy w sezonie 2012 w speedrowerze?
K. - Sezon uznaje jako najlepszy :) w moim wykonaniu mialem troszke małych wpadeków ale wszystko nadrobilem, mialem okazje znowu byc na zgrupowaniu kadry Polski w Zakopanym. Bardzo mnie cieszy medal z drużyna z Śląska, od 15 lat walczyć na ten jedyny medal i doczekaliśmy sie w tym roku, mogłem zdobyc 2 swoje zwyciestwo w mistrzostwach mikołowa ale tak jak mowie sezon był najlepszym czułem sie szybki na torze.
D - Jakie masz cele na nadchodzący sezon 2013?
K - hehe moim celem jest wystartowac w MS w australi :), no chiałbym z kolegami z Mikołowa zdobyc ten złoty krążek w lidze okregowej a jak mówie to mam swój cichy cel którego może nie zdradze.
D - W sezonie 2012 Twój rower został przez Ciebie dofinansowany, czy na 2013 planujesz coś ulepszyć w swoim sprzęcie?
K - Tak jak mówisz w sezonie 2012 sam poskładałem rower, w tym roku poszukuje sponsorów którzy byli by zainteresowani w pomocy w sprzecie. Tak rower będę przerabiać bo nie idzie jezdzić na wyjeżdżonch cześciach
D - Od początku kariery jeździsz w barwach klubu z Świętochłowic w lidze ogólnopolskiej, otrzymałeś na sezon 2013 jakąś propozycje z innego klubu?
K - Tak dostałem propozycje ale powiem Ci że związałem sie z tym klubem i z żalem było by mi opuścić ten klub, tak samo sie związałem sie z druga drużyna z Mikolowa
D - Oprócz tego że trenujesz z Mikołowskimi zawodnikami, trenujesz również pod czujnym okiem trenera Basa? Jak byś opisał trening na skałce?
K - Treningi są mocniejsze pod wzgledem siłowym jak i kondycyjnym :) przez te 2 miesiace trener przyglada się jak kto się stara i potem jak wyjeżdżamy na tor to trener widzi kto jak przepracowal zime, ale w tym sezonie opuszczałem troche treningów i można było zauwarzyć w pierwszym meczu nie dałem z siebie 100%.
D - Słyszałem że miałeś plany zrealizować swój projekt dresu, na jakim etapie jesteś tego projektu?
K - Projektuje bluze na sezon 2013 i na bluzie też znajdą się loga sponsowrów.
D - Chcesz kogoś pozdrowić podziękować za współprace, masz taką okazje.
K - Dziękuje drużynie z Mikołowa za dobra współprace w sezonie 2012.
D - Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi.
K - Dziękuje.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us