Podsumowanie sezonu 2012
Dodane przez rolo007 dnia Listopad 05 2012 22:52:54
Sezon 2012.
Był to sezon od początku bardzo ciekawy. Z bardzo wielu względów. Nie wiadomo było jaka będzie predyspozycja naszych zawodników którzy w zime ani razu nie trenowali. Troje nowych zawodników też było bardzo ciekawymi transferami. Niestety wyszło pół na pół, bardzo dobry i trafnym okazało się przejście z Śląska Świętochłowice Dawida Packa, który w tym sezonie wystąpił w wszystkich meczach ligi regionalnej oraz w większości zawodów poza ligowych nie można również zapomnieć o udziale razem z Strażakiem w Mistrzostwach Europy Drużyn Klubowych.
Rozszerzona zawartość newsa
Sezon 2012.
Był to sezon od początku bardzo ciekawy. Z bardzo wielu względów. Nie wiadomo było jaka będzie predyspozycja naszych zawodników którzy w zime ani razu nie trenowali. Dwoje nowych zawodników też było bardzo ciekawymi transferami. Niestety wyszło pół na pół, bardzo dobry i trafnym okazało się przejście z Śląska Świętochłowice Dawida Packa, który w tym sezonie wystąpił w wszystkich meczach ligi regionalnej oraz w większości zawodów poza ligowych nie można również zapomnieć o udziale razem z Strażakiem w Mistrzostwach Europy Drużyn Klubowych. Niestety trzeba też wspomnieć o tym jakże nieudanym przejściu również z Śląska Patryka Hucia. Zawodnik wystąpił w dwóch biegach meczy z drużyną z Kalet oraz w MEDK-u po tych mistrzostwach kontakt z zawodnikiem przepadł. Krystian Szatko był to zawodnik wypożyczony z Tarnowa na zawody juniorskie. Niestety też współpraca zakończyła się niepowodzeniem, Wystąpił w 3 eliminacjach do IMPJ i DMPJ. Jeśli już mówimy o juniorach to wpomnijmy również o Rafale Krecie, napewno ten zawodnik nie zaliczy tego sezonu do udanych. Nieobecny na większości zawodów oraz meczy. Dominik Rzepka zawodnik kończący wiek juniora. Sezon może zaliczyć do udanych po dobrym początku, przez słaby środek sezonu kończąc na bardzo dobrej końcówce. Seniorzy w strażaku:
Szymon Komander najstarszy zawodnik naszej sekcji. Doświadczony, stały punkt drużyny, wypożyczony do ZKS-u Zielona Góra na lige ogólnopolską. Trzeba również wspomnieć że to własnie Sajmon prowadzi statystyki nie tylko naszej drużyny. Kamil Bielaczek młodzieżowiec, ambitny, zdolny, przyjacielski, dobrze jeździ zespołowo. Zaliczył wszystkie biegi w tym sezonie w lidze regionalnej. Tomasz Grzybek dobry duszek drużyny. Zawsze uśmiechnięty, najwięcej bonusów w naszej drużynie zdobył co świadczy o dobrej jeździe parowej. Patryk Ulfig tajna broń w tym sezonie. Dobre starty, walka do końca i bardzo dobry sezon dla tego zawodnika. Krzysztof Ochlik wystąpił w większości meczy w podstawowym składnie. Walka do końca o każdy punkt. Wystąpili również Robert Bandosz, Sebastian Kuchta, Sandra Bielaczek.
W tym sezonie zabrakło szczęścia w lidze, jeden mecz który mogliśmy wygrać by pozwolił nam zdobyć brązowy medal. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba się skupić w następnym sezonie 2013.