Podsumowanie roku 2017
Dodane przez rolo007 dnia Luty 23 2018 22:37:02
Witamy ponownie na naszej sekcyjnej stronce. Jak mogliście się już zapoznać z ważniejszymi zmianami i informacjami na naszym Facebook'owym Fanpage do którego śledzenia zachęcamy gorąco. Wracając jednak do spotkania które odbyło się w lokalu BigKing przy ul gliwickiej w Śmiłowicach w sobotę 17.02.2018r. Nasze spotkanie miało na celu podsumowanie bardzo dobrego dla nas roku 2017 i założenie sobie celów na rok 2018
Rozszerzona zawartość newsa
Głównym tematem spotkanie był sezon 2017 z racji tego iż zostaliśmy właśnie w zeszłym roku Mistrzami I Ligi Okręgu Południowego za co naszym zawodnikom zostały wręczone pamiątkowe statuetki (zdjęcia z rozdania niżej) Statuetki otrzymali Krzysztof Krawczyk, Tomasz Grzybek, Tomasz Warzyński, Sławomir Pawliczek, Kamil Bielaczek, Mateusz Pacek, Patryk Bielaczek oraz nieobecni Kamil Niemiec i Dawid Pacek. Ten sukces zawdzięczamy tej że ekipie jeżdżącej w naszej drużynie. jeszcze raz w imieniu kierownictwa klubu i sekcji Dziękujemy. Warto dodać również iż jest to najważniejszy dla nas sukces w 20-sto letniej historii naszej sekcji. Przypomnijmy że 2012 nasi zawodnicy zdobyli Vice-mistrzostwo Okręgu Południowego ale z tamtego składu został tylko Kamil Bielaczek i Tomasz Grzybek. Następnym ważnym wydarzeniem na spotkaniu była zmiana na stanowisku kierownika sekcji speedrowera. 20-stu latach pan Kazimierz Kuchta przekazał kierownictwo młodszemu Dominikowi Rzepka, który to z klubem związany jest od 10-ciu lat przez wiele sezonów zawodnik sekcji speedrowera w zeszłym roku z powodu osobistych nie startował w zawodach ligowych. Jak wspomniał pan Kazimierz na spotkaniu " po dwóch latach rozmów z Dominikiem udało się go przekonać aby został moim zastępcą". Z kolei w rozmowie z Dominikiem dowiadujemy się iż " Miło mi że pan Kazik powierzył mi kierowanie tak zgranym i dobrym zespołem i to jeszcze z Mistrzami I Ligi. Trudne zadanie przed nami gdyż jestem młodym ale ambitnym człowiekiem i chce aby nasi zawodnicy utrzymali pierwsze miejsce w lidze" Resztę wypowiedzi będzie można przeczytać w wywiadzie który ukaże się niebawem. W czasie spotkania założyliśmy sobie cele na 2018 rok będą to między innymi obrona tytułu mistrzowskiego, jak najlepsze zaprezentowanie się w Drużynowym Pucharze Polski do którego zgłosiliśmy się po raz pierwszy w historii, oraz wyjazd na Mistrzostwa Europy które odbędą się w naszym okręgu. Skład na rok 2018 nie zmieni się dalej startować będą najlepsi z najlepszych. Został oczywiście poruszony temat toru, którego nie mamy i mieć raczej na chwile obecną nie będziemy mieli gdyż obecny obiekt nie spełnia warunków nałożonych przez PFKS. Na pewno jakieś zawody odbędą się na naszej Saharze.
Na koniec przypominam że można nas śledzić na naszym Facebook-u Link oraz na naszej stronce klubowej. Już nie długo parę wywiadów z naszymi zawodnikami oraz kierownictwem. Pozdrawiamy i na koniec parę zdjęć z imprezki. :)