Wybory PFKS
Dodane przez rolo007 dnia Luty 04 2018 22:07:09
Wybory PFKS-u odbyły się w dniu dzisiejszym (04.02.2018) w jakże odległym od naszej kochanej miejscowości Toruniu. Jako delegat naszej sekcji na zebranie wyruszył Kazimierz Kuchta ojciec i założyciel tejże drużyny.
Rozszerzona zawartość newsa
Natomiast zanim zaczniemy o wyborach i nowych podziałach na szczeblach władzy, chciałbym bardzo przeprosić naszych czytelników fanów oraz osób związanych z sekcją speedrowera za ten przestój. Spowodowany był miedzy innymi zawirowaniami życiowymi i brakiem czasu. Mogę obiecać że w tym roku anno Domini 2018 będziemy w miare na bieżąco.

Wracając do tytułu wiadomości. Dziś w odległym od Śląska Toruniu odbyło się walne zebranie przedstawicieli klubów speedrowera z całej Polski. Nie zabrakło także na spotkaniu naszego nie zastąpionego założyciela sekcji pana Kazimierza Kuchty. Podczas tego zebrania odbyło się głosowanie na nowego prezesa PFKS-u którym został pan Marcin Niedzielski jeden z młodszych przewodniczących naszej federacji. Wybrano również zarząd, członkami zostali Maciej Laskowski wieloletni działacz z Bydgoszczy bez którego nie było by sukcesów między innymi naszej kadry narodowej. Agnieszka Kielaszewska LKS Szawer Leszno, Tomasz Włodarczyk jeden z dwóch działaczy naszego okręgu zawodnik Lwów AVIA Częstochowa, oraz Kazimierz Kuchta człowiek legenda pochodzący z wsi Paniowy ojciec sukcesu LKS-u Strażaka Mikołów sekcji speedrowera. Miejmy nadzieje że nowa władza da iskrę do rozruchu naszego wciąż niszowego sportu by wypłynął na oceany sportów w Polsce.

Zapraszamy do naszego fanpega na facebooku https://web.facebook.com/LKS-Sta%C5%BCak-Miko%C5%82%C3%B3w-sekcja-Speedrowera-110668052387967/?ref=bookmarks